Cena

139459
1139459
vyr 8000stojanova oblukova lampa biela 1
€167 –5 %
file0034838
€222 –14 %
Stojanová lampa Extenso Black Stojanová veľká lampa výškovo-nastavitelná čierna.
Dizajnová lampa zo série Extenso. Táto extravagantná stojacia lampa je aj bez zapnutia elegantne atraktívna. Oblúk lampy sa dá nastaviť pomocou mechanizmu a zafixovať podľa...
€190
 
Skladom (1 ks)
9 položiek celkom

Stojacie lampy vytvárajú útulnú atmosféru a slúžia ako doplnkový dizajnový prvok najmä v obývacej izbe alebo spálni. V našom internetovom obchode nájdete moderné dizajnové stojacie lampy, ktoré dodajú vášmu domovu ešte viac šarmu. Ušľachtilé oblúkové lampy s porcelánovou základňou a ľanovým tienidlom, štýlové retro oceľové lampy s industriálnym vzhľadom alebo nerezové lampy s ozdobným plátkovým zlatom, extravagantné lampy prinesú do vášho domova žiarivý lesk. Naše dizajnové stojacie lampy sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a poskytujú útulné, teplé svetlo vedľa pohovky, v spálni alebo v kancelárii. V závislosti od vašich osobných preferencií nájdete v našom online sortimente aj modely s funkciou stmievania, otočným oblúkom alebo výškovo nastaviteľnými tienidlami.

Ak by ste si chceli vyzdobiť svoj domov svietidlami v rovnakom štýle, môžete si objednať množstvo modelov v rôznych verziách na steny, stropy a stoly. V našom internetovom obchode nájdete napríklad jedinečné svietidlá z naplaveného dreva, ktoré sú dostupné ako stolné lampy, nástenné lampy alebo ako dizajnové závesné lampy. Sme tiež dobre pripravení na špeciálne a neobvyklé požiadavky. Čo tak štýlová stojaca lampa alebo oblúková lampa, ktorú možno použiť aj ako podsvietenie? Žiadny problém – v našom internetovom obchode nájdete množstvo moderných stojanových svietidiel s otočnými tienidlami. Či už na strope, na podlahe alebo na stene – svetlo za chvíľu dopadne presne tam, kam chcete.