Stojanová lampa Big Bow Gold Oblúková stojanová lampa v zlatom prevedení 205cm.

vyr 8715vysoka oblukova lampa kovova v zlatej farbe 1
€219 –4 %

Vysoká oblúková lampa zo série Big Bow. Dizajnová lampa v zaujímavom prevedení, jednoduchý nápad skĺbený s účelom. Stojanová lampa je vyrobená z kovu v zlatom prevedení.

€219 –4 % €209
U dodávateľa

Vysoká oblúková lampa zo série Big Bow. Dizajnová lampa v zaujímavom prevedení, jednoduchý nápad skĺbený s účelom. Stojanová lampa je vyrobená z kovu v zlatom prevedení. Veľká oblúková lampa s pohyblivým tienidlom, ktoré je uchytené na kĺbe a môžete si ho nastaviť podľa potreby. Kovová konštrukcia má základňu z kovu v zlatej farbe, ktorá jej dodáva stabilitu. Kovová konštrukcia v lesklom prevedení. Tienidlo lampy je vyrobené z kovu v zlatej farbe a poskytuje príjemné svetlo. Tienidlo prepúšťa dostatok svetla, môžete použiť žiarovky s teplým žltým alebo studeným bielym odtieňom svetla. Veľké tienidlo vám ponúka originálny a nápaditý zdroj svetla. Lampa sa ideálne hodí k sedačke, aby vám jej rám nezavadzal, ale zároveň svietila tam kde potrebujete. Kombinácia neprekonateľného dizajnu a teplého a mäkkého osvetlenia očarí nielen vás, ale aj vašich hostí. Skombinujte si ju s vašim moderným nábytkom.

Rozmery (cca):
Výška: 205 cm
Šírka: 100 cm
Priemer nohy: 40 cm
Priemer tienidla: 30 cm
Dĺžka kábla: 200 cm
Farba: zlatá
Materiál: kov
Svetelný zdroj: 1 x E27 max. 60W (dodávané bez žiarovky)

Tovar sa dodáva v demonte.
Balenie obsahuje: 2 krabice
Celková váha cca.: 11kg

Pri použití žiaroviek napr. LED je možne aj vyšší výkon. Informujte sa u predajcov žiaroviek na ich charakter a vlastnosti. Iný model žiaroviek nesmie produkovať teplo.

Kód Kód: SL40771/BLT2-1
Kategória: Svietidlá
Hmotnosť: 16 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: