Stojanová lampa Big Bow Wht Oblúková stojanová lampa s bielym tienidlom.

vyr 8000stojanova oblukova lampa biela 1
€167 –5 %

Vysoká oblúková lampa zo série Big Bow. Dizajnová lampa v zaujímavom prevedení, jednoduchý nápad skĺbený s účelom. Stojanová lampa s bielym tienidlom s možnosťou nastavenia výšky a šírky.

€167 –5 % €157
U dodávateľa

Vysoká oblúková lampa zo série Big Bow. Dizajnová lampa v zaujímavom prevedení, jednoduchý nápad skĺbený s účelom. Stojanová lampa s bielym tienidlom s možnosťou nastavenia výšky a šírky. Veľká oblúková lampa s tienidlom, ktoré je uchytené na kĺbe a môžete si ho nastaviť podľa potreby. Konštrukcia - oblúk sa dá výškovo nastaviť o cca. 30cm. Kovová konštrukcia má základňu z mramorového kameňa v šedom prevedení, ktorá jej dodáva stabilitu. Tienidlo lampy je vyrobené z látky v bielej farbe a poskytuje príjemné svetlo. Tienidlo prepúšťa dostatok svetla, môžete použiť žiarovky s teplým žltým alebo studeným bielym odtieňom svetla. Veľké tienidlo vám ponúka originálny a nápaditý zdroj svetla. Lampa sa ideálne hodí k sedačke, aby vám jej rám nezavadzal, ale zároveň svietila tam kde potrebujete. Ideálna lampa ako hlavné svietidlo, ale aj doplnkové napríklad na čítanie. Kombinácia neprekonateľného dizajnu a teplého a mäkkého osvetlenia očarí nielen vás, ale aj vašich hostí. Skombinujte si ju s vašim moderným nábytkom. Krásna dizajnová lampa pre moderné bývanie.

Rozmery (cca):
Výška: 170 - 200 cm
Šírka: 170 - 180 cm
Priemer nohy: 38 cm
Tienidlo: 45 cm x 22 cm (priemer x V)
Farba: biela, chróm, betón
Materiál: látka, kov, mramor
Svetelný zdroj: 1 x E27 max. 60W (dodávané bez žiarovky)

Tovar sa dodáva v demonte.
Balenie obsahuje: 3 krabice
Celková váha cca.: 20kg

Pri použití žiaroviek napr. LED je možne aj vyšší výkon. Informujte sa u predajcov žiaroviek na ich charakter a vlastnosti. Iný model žiaroviek nesmie produkovať teplo.

Kód Kód: SL381NA/BLT3-1
Kategória: Svietidlá
Hmotnosť: 16 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: