Cena

170519
1170519
Pracovný stolík Erebus Rohový písací stolík v prevedení dub.
Multi funkčný písací stolík zo série Erebus je ideálny do vašej pracovne alebo kancelárie. Kovová konštrukcia v čiernej farbe dodá stabilitu a pevnosť. Jednoduchá konštrukcia...
€224
 
U dodávateľa
8 položiek celkom

Dizajnové stoly pre moderné kancelárie. Jednoduché prevedenie, moderný dizajn. Tieto písacie stolíky vás určite zaujmú svojím prevedením. Kombinácia kovu a dreva pôsobí jednoducho a zároveň moderne. Stolíky z masívneho dreva sú zase dobové, ale účelné. Písacie stolíky môžete kombinovať aj so zásuvkami Big Deal. V ponuke nájdete jednoduché písacie stoly, dizajnové, stoly v kombinácii so sklom, rohové písacie stoly a stoly v kombinácii z masívnym drevom. Prevedenie biela lesklá farba a chrómovaný kov alebo drevo Sheesham.  Vyberte si exkluzívny dizajnový stôl z nášho rozsiahleho sortimentu ako základ pre prehľadnú a úspešnú prácu. Naše kancelárske stoly sú po vašej strane s veľkou pracovnou plochou a ako miesto na uloženie dôležitých dokumentov. Či už ide o sklenený stôl s elegantnými chrómovými prvkami alebo vysoko kvalitnú povrchovú úpravu vo vysokom lesku, náš sortiment ponúka ideálny písací stôl do každej miestnosti.
Vyberte si stôl, ktorý vám uľahčil prácu. Z tohto dôvodu sme pre vás v našom sortimente pripravili presne ten správny dizajnový písací stôl pre každý vkus a každé použitie. Či už ide o úzky stolík na notebook do malých miestností, priestranný rohový stolík pre veľa miesta alebo štýlový drevený stôl s množstvom zásuviek na ukladanie dokumentov. Tu zaručene nájdete svoj nový dizajnový stôl, ktorý vám bude vyhovovať. Rýchlo zistíte, že sme vytvorili úžasný výber dizajnov a štýlov tak, aby dizajn písacieho stola dokonale zapadol aj do vašej pracovne doma alebo v kancelárii. Bez ohľadu na to, či hľadáte nový písací stôl do kancelárie doma, alebo by ste chceli prerobiť kanceláriu pre svojich zamestnancov, u nás určite nájdete to, čo hľadáte. V našom sortimente samozrejme nájdete nielen ten správny dizajnový stôl, ale aj veľký výber stoličiek, políc a doplnkov do vašej pracovne. Bez námahy si zariadite celú kanceláriu v štýle, ktorý sa vám najviac páči. Moderný, klasický alebo rustikálny, vyberte si svoj nový kancelársky nábytok z každého dizajnu a tešte sa na ucelený kancelársky koncept, v ktorom môžete pracovať obzvlášť efektívne.