Konferenčný stolík Thor Wild Stolík do obývačky z masívu a kovu 110cm.

Konferenčný stolík zo série Thor s pevnou kovovou konštrukciou, ktorá dodáva stabilitu. Prevedenie v čiernej matnej farbe ako priemyselný neopracovaný vzhľad. Stolová doska je z olejovaného dubového dreva v naturálnom prevedení.

€324
Skladom (1 ks)

Konferenčný stolík zo série Thor s pevnou kovovou konštrukciou, ktorá dodáva stabilitu. Prevedenie v čiernej matnej farbe ako priemyselný neopracovaný vzhľad. Stolová doska je z olejovaného dubového dreva v naturálnom prevedení. Pôsobí masívne. Prirodzené trhliny, diery a suky v stolovej doske tvoria celkový dizajn stolíka. Hrúbka dosky je až 6cm, preto sa vyznačuje vysokou pevnosťou a váhou. Základ tvoria dve kovové nohy v tvare X, ktoré sú pevné a stabilné. Prevedenie nôh v čiernej farbe vo fabrickom dizajne. Krásny a dizajnový stolík do modernej obývačky. Stolík do obývačky sa ideálne hodí do interiéru v modernom alebo vidieckom štýle. Každý kus je originál.

Veľkosť (cca): 110 cm x 45 cm x 60 cm (ŠxVxH)
Hrúbka dosky: 60 mm
Rám: 6 cm x 6 cm (šxh)
Farba: prírodná
Materiál: masívne drevo, dub, olejované
Kovový rám.
Priemyselný vzhľad.
Pretože je to ručná výroba a prírodný produkt môžu byť rozdiely vo farbe a v kresbe dreva. Prasklinky sú súčasťou dizajnu.

Tovar sa dodáva v demonte.
Balenie obsahuje: 1 krabicu.
Celková váha cca.: 30kg

Kód Kód: CT38808/KT2-1
Kategória: Nábytok
Hmotnosť: 35 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: